Vestavěná skřín Kralupy nad Vltavou

Vestavěná skříň: Rady a tipy


V kralupském studiu  Rebys – Kralupy n/Vlt,  jsme pro vás připravili  malého rádce při výběru vestavěné skříně. Doufáme, že se i na základě těchto doporučení rozhodnete pro kvalitní vestavěné skříně . Ten kdo potřebuje opravdu levnou skříň, tak pro něho máme sektorové vestavěné skříně u kterých začíná cena na 2 000,-Kč /m2.

Jak vybrat kvalitní vestavěnou skříň?

Sleva vždy neznamená nízkou cenu

Velká sleva některých firem nezaručuje vždy nízkou výslednou cenu. Než si skříň koupíte, nechte si udělat kalkulace od více dodavatelů, porovnejte si nabídku, cenu a kvalitu. Vestavěný nábytek není sezónní záležitost a Vaše uvážení dodavatele se Vám jistě vyplatí. My se vám budeme vždy snažit nabídnout nejlepší poměr ceny a kvality. Nabízíme sice i levné skříně, které jsou však zároveň vysoce kvalitní – jejich levnější ceny docílíme tím, že Vám navrhneme skříň z levnějších materiálů v naší nabídce.

Strop a dno skříně – ano či ne?

Vzhledem k tomu, že žádný prostor není ideálně rovný, zhotovení stropu a dna doporučujeme. Je totiž zárukou bezporuchového chodu posuvného systému. Pokud dno nebo strop skříně vynecháte, ušetříte jednorázově peníze, ale můžete tak snížit celkovou životnost skříně.

Je lamino pevné?

Skříně vyrábíme z kvalitních laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm, desky hraníme kvalitními hranami ABS o tl. 2 mm, které se neodírají a neodlepují. Tloušťka použitého lamina zajišťuje bezproblémovou funkčnost skříně a je zároveň nejlevnější možnou variantou.

Jak vypadají přírodní materiály na skříni?

Všechny přírodní materiály (např. dýha, ratany, bambusy atd.) nejsou 100% stejné jako vzorek, který uvidíte na prodejně. Mohou mít nepatrně jiný odstín a různé drobné nerovnosti a kresby povrchu. Také působením světla/slunce mohou časem změnit odstín. Právě v tom ale spočívá i jejich kouzlo – skříně s dveřmi z ratanu nebo dýhy působí přirozeně a vyniknou v každém pokoji.

Jak dlouho trvá výroba vestavěné skříně?

Záleží vždy na tom, jak daná společnost vestavěné skříně vyrábí. Proto Vám nebudeme slibovat nesplnite

lné termíny, jen abyste si nás vybrali. Spolehlivě Vám dodáme skříně za 10 dní a budeme věřit, že sami oceníte kvalitu našeho zboží i služeb.

Kolik stojí skříň? Ceník vestavěné skříně

Ceny vždy záleží na použitém materiálu, druhu kování či velikosti, a proto Vám neřekneme, kolik stojí skříň, postavená zatím jen ve Vaší hlavě. Už víte, jaké vestavěné skříně vměstnáte do Vašich prostor? Chcete ušetřit? Na místa, která nejsou vidět (vnitřní police), použijte bílé lamino – to je zpravidla to nejlevnější v nabídce.

V našem koupelnovém a kuchyňském studiu Rebys Kralupy Vám zdarma připravíme návrh a rozpočet na vaši vestavěnou skříň.