Služby

Koupelnové studio Rebys

Přejděte na nabídku
Vzorová koupelna

Vzorová koupelna

Tvorba nové koupelny nabízí jak minimalistické pojetí, tak výraznou barevnost s dekoracemi. Letošní trend je celkové zklidnění, zjednodušení a důraz na harmonii a prolnutí prostoru.Odborný kolektiv "Rebys koupelny Kralupy nad Vltavou" Vás provede realizací Vaší vysněné koupelny od jejího návrhu až po její finální dokončení...

Kuchyňské studio Rebys

Přejděte na nabídku
Vzorová kuchyně

Vzorová kuchyně

Pro návrh a výrobu kuchyňské linky máme pro vás širokou nabídku materiálů lamino, fólie, lak, dýha, masiv a alu. Jednotlivé řady se liší především vzhledem a cenami. Dalším důležitým krokem je výběr kování. K absolutní špičce patří kování značky BLUM, na které platí doživotní záruka výrobce a uspokojí přání a představy každého zákazníka. V našem kuchyňském studiu si každý může libovolně zkombinovat různé materiály a barvy, kterým dává přednost. Nejsme odkázáni na sektorovou nabídku ostatních prodejců nábytku, vždy vyrábíme kuchyň na míru...

Vestavné skříně

Přejděte na nabídku
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Abyste za své peníze dostali to, co chcete, je dobré se na nákup vestavěné skříně dobře připravit. Sestavili jsme pro vás malého rádce při výběru vestavěné skříně. Doufáme, že se i na základě těchto doporučení rozhodnete pro kvalitní vestavěné skříně od odborníků. Takže: Jak vybrat vestavnou skříň?

Realizace a rekonstrukce

Přejděte na nabídku
Rozhodli jste se zrekonstruovat vaši starou koupelnu nebo kuchyň? Ne každý má takovou představivost a zručnost, že je schopen si vše zařídit a vytvořit sám. Proto jsme tu my, Koupelnové a kuchyňské studio Rebys Kralupy nad Vltavou, a vše zařídíme za vás. Navštivte naše studio, kde načerpáte inspiraci a zrealizujete svoji představu o nové kuchyni a koupelně. Nabízíme kompletní servis a řešení pro vaši rekonstrukci bytu Praze, Kralupech n/Vlt a jejich nejbližším okolí. Koupelnu nebo kuchyň vám navrhneme v 3D grafickém návrhu, poradíme při výběru sanity, obkladů, dlažeb kuchyňské linky, spotřebičů a všeho, co budete do vaší koupelny nebo kuchyně požadovat.

Grafické návrhy

Přejděte na nabídku
Grafické návrhy

Grafické návrhy

Pokud se právě rozhodujete změnit svojí koupelnu nebo kuchyň a potřebujete pomoc, neváhejte, a obraťte se na nás. Bytový designér má potřebný přehled o možnostech trhu, dokáže Vám nabídnout co nejoptimálnější řešení pro to, abyste se ve svém interiéru cítili příjemně a pohodlně. Poskytneme Vám komplexní služby od návrhu interiéru (3D návrh) až po konečnou realizaci. Svěřte nám svá přání a společně najdeme originální řešení na míru. Naše společnost Vám zajistí zpracování grafického návrhu v 3D.

PODLAHOVÉ KRYTINY

Přejděte na nabídku
Podlahové krytiny

Podlahové krytiny

V naší nabídce naleznete vinylové lamely, které v současné době patří mezi nejžádanější podlahové krytiny.V nabídce máme vysoké množství dekorů za velmi příznivou cenu!!!Nabídka našich vinylových podlah je velmi rozmanitá a jistě si každý z Vás vybere tu, která mu bude nejvíce vyhovovat!!!

Obklad z ohebné kamenné dýhy

PŘEJDĚTE NA NABÍDKU
Obklad kamenná dýha ohebná
Připravujeme pro Vás nabídku obkladů z kamenné ohebné dýhy.