Kování Blum

Kování Blum, horní skříňkyKování Blum

Nová kuchyň by měla nejen dobře vypadat, ale měla by být také praktická a poskytovat plnou funkčnost a komfort. S kováním Blum můžete získat prostor i tam, kde jste ho původně neplánovali a to vše s doživotní zárukou na kování.

Horní skříňky

Systém AVENTOS představuje ideální řešení pro každou horní skřínku. V kuchyni nebo obývacím pokoji, ať už je zde hodně nebo málo místa, pro malá čílka nebo velká čela. Je tu něco, co se nikdy nezmění: vysoký komfort pohybu. Stačí jen lehounce na výklop ťuknout, a SERVO-DRIVE jej hned otvírá. S BLUMOTION se pak výklop hned zase měkce a tiše zavře. Kování na výklopy AVENTOS skýtá nejvyšší kvalitu – vedle osvědčené stability a elegantního designu – navíc doživotní záruku.

skládací výklop AVENTOS HF

 AVENTOS HF – skládací výklop

výkyvný výklop AVENTOS HS

AVENTOS HS – výkyvný výklop

zdvihací výklop AVENTOS HL

AVENTOS HL – zdvihací výklop

blum výklop AVENTOS HK

výklop AVENTOS HK


Potravinová skříň- SPACE TOWER

Potravinová skříň budí nadšení díky úžasně snadnému přístupu a enormnímu množství místa pro zásoby.

Přímý přístup ze 3 stran, plné výsuvy, jež se otevřou každý zvlášť a navíc každý jednotlivě unese zátěž až 70 kg.

 

Blume Space CornerSPACE CORNER – ergonomické řešení rohové skříňky

Alternativu konvenčního řešení rohových skříněk, která je z uživatelského hlediska nanejvýš příjemná, představuje SPACE CORNER.

Prostor skvěle zužitkujeme plnými výsuvy a na uložené předměty dosáhneme jedním pohybem ruky, aniž bychom se museli shýbat.

Blum, využití prostoru pod dřezemOptimální využití prostoru pod dřezem

  • Speciální výsuv s výřezem do tvaru písmene U využije místo zprava i zleva vedle dřezu naprosto dokonale.
  • Díky plnému výsuvu jsou plnění, čistění i vyprazdňování nádob pro odpad obzvlášť snadné, protože je k nim přístup i možnost je vyndat shora, i kdyby byly až úplně vzadu
  • Jedna vnitřní zásuvka navíc poskytne ještě více úložného prostoru. Je tu dostatek místa pro pomůcky jako houbičky, utěrky nebo pytle na odpad, které dáváme do koše.

SERVO DRIVE – elektrický způsob otvírání

Lehkost otvírání je fascinující – stačí jen zlehka ťuknout a výklopy i výsuvy se otevřenou jako mávnutím kouzelného proutku samy od sebe. Zavírání měkce a tiše zajistí BLUMOTION. Není důležité,  zda otevíráte dvířka vestavného spotřebiče či pevná nábytková dvířka směrem doleva či doprava – SERVO-DRIVE využijete nezávisle na konstrukční situaci u běžných vestavných ledniček, kombinovaných chladniček a mrazniček, mrazících boxů i myček nádobí.

Servo Drive

BLUMOTION – pro zavírání měkce a tiše

S BLUMOTION se nábytek zavírá měkce a tiše a vůbec nezáleží na tom, jak důrazně jej zavřete – roli nehraje ani hmotnost výklopu, dvířek nebo výsuvu.

TIP ON – mechanický způsob otvírání

S TIP-ON můžete otvírat bezúchytkový nábytek naprosto jednoduše obyčejným ťuknutím. Jemným zatlačením zase výklopy, dvířka nebo výsuvy zavřete.

TIP ON BLUMOTION – fascinující kombinace

TIP-ON BLUMOTION je skvělá – kompletně mechanická – kombinace výhod mechanického způsobu otvírání TIP-ON a osvědčeného tlumení BLUMOTION

BLUMOTION: Systém tlumení pro výklopy, dvířka a výsuvy

BOX SYSTÉMY

LEGRABOX – elegance v pohybu

Bočnice jsou uvnitř i zvenku rovné, silné pouhých 12,8mm. Materiál a barvy: Inox v provedení anti fingerprint nebo ocel s matným povrchem v barvě Terra černá matná, Orion šedá matná nebo hedvábně bílá matná. Bočnice lze opatřit individuální značkou zákazníka.

TANDEMBOX – osvědčený box z kovu

Lze vybírat ze tří různých linií sortimentu –TANDEMBOX intivo, TANDEMBOX antaro a TANDEMBOX plus. Všechny tři výrobkové sady představují velice široké spektrum využití: od standardních řešení až po speciální využití.

Základ tří výrobkových řad stále představuje korpusová lišta TANDEMBOX. Ta zajistí lehký chod a vysoký komfort pohybu.

TANDEMBOX Intivo

S TANDEMBOX intivo můžete realizovat libovolná individuální přání a požadavky vůči designu díky speciálně vyvinuté bočnici – s nástavcem ze stejného materiálu jako bočnice či se zásuvnými prvky, které mohou být zhotoveny z jakéhokoli materiálu

TANDEMBOX antaro

Blum, tandenbox

TANDEMBOX antaro zaručuje čistou, jasnou a hranatou řeč tvarů – nezávisle na tom, zda s relingem nebo jako uzavřený korpus se zásuvným prvkem. Vybírejte si ze zásuvných prvků firmy Blum ze skla nebo kovu. Možné jsou i jiné materiály, například dřevo. Charakteristický pro strohý a střídmý design výrobku je pravoúhlý reling.

TANDEMBOX plus

TANDEMBOX plus – univerzální výrobková řada, kulatý reling a komponenty z plastu v barvě prachově šedá jsou charakteristické již léta osvědčenou linií tohoto sortimentu. Vybírat můžete od jednoduchého relingu až po uzavřený korpus s dvojitým BOXSIDE. Požadovaná barva bočnice se kombinuje s plastovými díly např. se systémem vnitřního členění (ORGA-LINE), jež přináší přehlednost a pořádek do zásuvek a výsuvů.

Výsuvy od Blumu Tandenbox a Legrabox je možné vybavit také elektrickým systémem Servo Drive nebo mechanickým systémem Tip-On Blumotion pro podporu otvírání bez úchytek. Takový systém je vhodný zejména tehdy, když máte mokré či špinavé ruce a chcete otevřít zásuvku, aniž byste nakapali vodu na zem, nebo umazali úchytku. Pak stačí na čelo zásuvky ťuknout loktem, kolenem, nebo třeba bokem a výsuvy se otevřou jakoby samy od sebe.