Kuchyňské studio

V kuchyňském studiu Rebys Kralupy nad Vltavou  vyrábíme kuchyně a vestavěné skříní na míru, s důrazem na kvalitu provedení, vysokou funkčnost a design.

Kuchyně a vestavěné skříně na míru pro vás vyrábíme výhradně z lamin fa Egger a Kronospan, korpusy jsou vždy z lamina tloušťky 18mm, veškeré hrany jsou olepeny ABS hranou 0,5 až 1mm.

Kuchyně je možné osadit dvířky z lamina, folie i lakovaná, dvířka z lamina jsou vždy ošetřeny  ABS hranou o síle 2mm, dále nabízíme i dvířka dýhovaná. Foliovaná a akrylátová dvířka dodáváme od českého výrobce Trachea. Kování si můžete vybrat v různých cenových kategoriích. K absolutní špičce patří kování značky BLUM, na které platí doživotní záruka výrobce a uspokojí přání a představy i náročného zákazníka.

Vestavěné skříně mají dveře osazeny kováním českého výrobce Salu Systems s výplní lamino, sklo, zrcadlo a jiné, dle vašeho přání.

V našem Interiérovém studiu si každý může libovolně zkombinovat různé materiály a barvy, kterým dává přednost. Nejsme vázání pouze typizovanými rozměry viz sektorové kuchyně či skříně, jako ostatních prodejci nábytku maximálně využíváme zvolený prostor. (př. vhodným dřezem, baterií, sorterem, příborníkem, drátěnými systémy, košíky atd.

Po zpracování vaší představy do podoby 3D návrhu již nic nebrání přesnému zaměření a následné realizaci vaší kuchyně nebo skříně.

Spotřebiče  Siemens, AEG, Electrolux a Mora  s montáží ZDARMA.

Kuchyně a vestavné skříně dodáváme na míru, včetně montáže.

Pro zákazníky, kteří mají nižší rozpočet na novou kuchyň nebo skříň máme v nabídce sektorové kuchyně a další nábytek od firmy BRW, kde příkladně cena kuchyně začíná od 2 400,-Kč/bm.

Sektorové kuchyně Blum

 

Příklady realizací od návrhu po kompletaci a dodání

 


Kontakt na kuchyňské studio Rebys