Vodovodní baterie

Vodovodní baterie

Dobrá baterie musí být z kvalitní mosazi s dostatečně silnou vrstvou chromu na povrchukeramickou kartuší.

Vanové baterie, Koupelnové studio Kralupy nad VltavouPro příjemné a snadné ovládání by měla mít baterie ergonomickou páku. V běžné koupelně není nutné obklopovat se módními výstřelky, ale spíš odzkoušeným vzhledem.

Baterie ovlivní vzhled koupelny a měla by odpovídat i stylu zařizovacích předmětů. Na výběr jsou moderní armatury pro minimalistické prostory přes baterie klasické a nadčasové. Určitě se vyplatí zvolit si správný model, vhodný k umyvadlu, vaně i k bidetu. Výhodné je pořídit si ucelenou sérii. Ty jsou k dostání v širokém výběru designových stylů, tvarů a velikostí.

Povrch baterií

Oblíbeným povrchem je chrom , který se snadno udržuje a má stálý neměnný povrch.

Vanové baterie, Koupelnové studio Kralupy nad VltavouSamostatnou kategorii jsou termostatická a monostatické /patent firmy TRES/ baterie snižující spotřebu vody až o polovinu. Tento typ vodovodních baterii se stává standardem baterii osazených hlavně ve sprchových koutech.Také baterie s omezovač horké vody, který zabraňuje navolení teploty nad 38 stupňů, ocení hlavně rodiny s dětmi, jsou vhodné pro osazení sprchových koutů a van .


NAKUPUJTE TAKÉ NA NAŠEM E-SHOPU

e-shop