Koupelnové studio

koupelnasedaV kralupském showroomu společnosti REBYS si můžete prohlédnout vzorové koupelny, které jsou vybaveny obklady a dlažbou většiny významných výrobců. Dlažby jsou vkusně doplněny podle posledních trendů. V kralupském koupelnovém studiu si můžete vybrat ze širokého sortimentu baterií, van, umyvadel, sprchových koutů a v neposlední řadě i doplňků známých světových značek. Vyměňte svou starou sprchu nebo vanu za novou a zažijte koupel snů. Zaměřujeme se na realizace koupelen dle Vašich představ. Na ploše 800 m2 najdete 85 kójí  koupelen, kuchyní a vestavěných skříní. Přijďte načerpat inspiraci a zrealizovat svůj sen o nové koupelně.

V našem showroomu si můžete projít expozici koupelnových nápadů, kde Vám představíme produkty předních světových výrobců keramických obkladů a dlažeb, jako je FAP, Refin, Imola, Cotto Tuscania, Supergres,  Alfalux, Cerdisa, Čedir, Rako, EnergieKer.  Na naší vzorkovně najdete kompletní prezentaci českého výrobce koupelnového nábytku Dřevojas, sprchové kouty od firmy Gelco a Kermi, vany Riho, Kaldewei, Bete, Polysan, vodovodní baterie Grohe, Hansgrohe a Tres

Našim zákazníkům poskytneme kompletní služby koupelnového studia od zadání, vizualizace a rozpočtu, výběru obkladů a dlažeb, koupelnové baterie nebo i kuchyňské baterie, až po kompletní realizaci celé koupelny. Pokud provádíte rekonstrukci bytu nebo chcete jen nový obklad do koupelny, pomůžeme realizovat Vaše představy. Stálým zdrojem inspirace se pro nás stala úzká spolupráce s předními architekty. Rádi s Vámi strávíme čas a poradíme Vám, co do koupelny, jaké obklady a dlažby budou nejvhodnější, které koupelnové baterie jsou právě trendy. Koupelnové studio REBYS Kralupy n/Vlt je Vám plně k dispozici.

Na prodejně je k dispozici dětský koutek pro Vaše ratolesti.Kontakt na koupelnové studio Rebys