Interiérové dveře a obložky

8 Listopad 2014
Komentáře 0
8 listopadu 2014, Komentáře 0

Od 1.10.2014 jsme pro Vás otevřeli novou vzorovou prodejnu interiérových dveří, obložek a kování

Proč nakoupit CAG dveře

Individuální přístup

7

Garance a záruka

Certifikát Kvalitní firma udělen nezávislou certifikační autoritou na základě zpětné vazby a ověření spokojenosti zákazníků. Certifikát ISO 9001:2009 na kompletní proces truhlářské výroby. Český výrobek. Výrobky odpovídají ČSN. Osvědčení státní zkušebny. Standardní záruka 24 měsíců a rozšířená záruka 60 měsíců (pro dveře a zárubně s povrchem laminát). Rychlé a vstřícné řešení reklamací. Ohlášení pomocí on-line formuláře nebo přes zelenou linku. Technik kontaktuje zákazníka do 2 pracovních dnů a přijede v domluvený čas. Urychlené odstranění závady nebo zapůjčení náhradních dveří (např. ke kolaudaci).

Zdravé dveře

6

Záleží nám na tom, aby Vaše dveře byly nejen kvalitní, ale i maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné.

Nízký obsah formaldehydu

Z výsledku měření vzorků provedenou nezávislou zkušební laboratoří vyplynulo, že dveře CAG mají pětinásobně nižší únik formaldehydu, než pro tento druh výrobků povoluje Evropská unie.

Formaldehyd je jedovatý, ve vodě snadno rozpustný plyn. V malém množství se běžně vyskytuje také v životním prostředí a většině věcí a výrobků, které nás obklopují. Je často využíván při výrobě chemikálií, ale také papíru, překližek, izolací nebo lepidel. Při vyšší koncentraci může způsobit astma, alergickou reakci nebo respirační potíže.


Běžné dveře se zárubní mají celkovou plochu cca 5 m2. V poměru k užitné ploše domu nebo bytu se může tento rozměr, vynásobený počtem dveří, zdát zanedbatelný a jeho vliv na zdraví člověka je často podceňován, jedná se však o poměrně velkou plochu, která může podstatně 
ovlivnit vnitřní prostředí obydlí.

5

 

 

 

 

 

 

Proč mají dveře CAG nízký obsah formaldehydu?

Dveřní rámy z masivního dřeva

Smrkové nebo dubové dřevo je ekologicky pěstováno v České republice.Dřevo se nedováží ze zemí, kde hrozí během růstu stromů kontaminace nebo radiace půdy a ovzduší. Nepoužívají se levnější alternativní rámy z deskového materiálu MDF, které mohou obsahovat formaldehyd, protože se v podstatě jedná o slisované dřevěné piliny s vysokou koncentrací lepidel a pojiva.

Používají se výhradně lepidla, která splňují přísné evropské normy

jsou stanoveny technologické postupy jejich aplikace. Během strojního nanášení se zároveň kontroluje nanesené množství.

Používá se deskový materiál, který je vyráběn v České republice, Německu nebo Rakousku

Všichni dodavatelé mají své provozy certifikovány z hlediska kvality a mají trvale kontrolovanou technologii odpovídající nízké emisní třídě E1.

Vodou ředitelné barvy.

Vodou ředitelné barvy, které se standardně používají pro základní variantu lakování, jsou od českého výrobce a mají atesty a certifikace, které splňují nejpřísnější hygienické normy.

Stejnými barvami jsou lakovány i hračky (nejpřísněji posuzovaná kategorie pro děti ve věku 0 – 3 roky). Barvy mohou přijít do přímého kontaktu s pokožkou či sliznicí bez negativního účinku na lidské zdraví.

4

 

 

 

 

 

 

Sklo s vysokou odolností a zabezpečením proti poranění

Do interiérových dveří je standardně používáno hladké nebo vzorované sklo s tloušťkou 4 mm, které je ukotveno pomocí zasklívacích rámečků a vrstvy silikonu. Pro běžný provoz domácnosti je toto řešení dostatečné, ale do místností se zvýšeným pohybem osob, do dětských pokojů nebo tam, kde jsou prosklené velké plochy, doporučujeme zvážit použití bezpečnostního skla.

Bezpečnostní sklo je používáno proto, aby minimalizovalo možnost vzniku vážného úrazu. Při použití běžného skla může dojít k jeho snadnému rozbití a následnému poranění o střepy.

 

Kalené sklo

Kalené sklo je alternativou mezi běžným a bezpečnostním sklem a je vhodné pro dveře, které mají sklo umístěné v rámu. Sklo se rozbije při použití větší síly, stejně jako „běžné sklo“, a může dojít k jeho „vysypání“, ale vzniknou zde jen malé střípky bez ostrých hran. Má stejnou tloušťku jako obyčejné sklo a na přání Vám ho můžeme do dveří osadit.

Toto sklo není vhodné pro velké zasklené plochy nebo dveře s bočními frýzy (typ TRIUMF). Pokud se po rozbití nebo rozlomení takovýchto dveří kousky skla upevněné v rámu neulomí a zůstanou z něj trčet, mohou být nebezpečné. Pro tyto plochy proto vždy používáme lepené bezpečnostní sklo.

 3

 

 

 

 

 

Lepené bezpečnostní sklo

Lepené bezpečnostní sklo je kombinací dvou desek obyčejného skla, mezi které je vložena bezpečnostní fólie, přičemž je celek pevně spojen dohromady. Při nárazu do skla ho fólie „podrží“, takže nedojde k jeho poškození. Jde vlastně o obdobu čelního skla automobilu.

2

 

 

 

 

 

 

Při použití hrubé síly nebo nějakého nástroje, může dojít ke vzniku prasklin ve skle (připomíná díru a praskliny v silném ledu), ale nic se nevysype ani neodděluje. Tento typ skla standardně tl. 8 mm používáme u dveří typu TRIUMF, které mají boční frýzy a prostřední část tvoří jen sklo (není zde žádný horní ani spodní rám dveří) a nedojde tedy k vysypání skla a rozpadu celých dveří. Na přání tento druh skla tl. 6 mm osadíme i do většiny ostatních dveří.

Český výrobek

rerereer

CAG dveře se vyrábějí výhradně v České republice. Dodavatelé komponent jsou jak z ČR, tak západních zemí EU.

Garantovaný původ a zdravotní nezávadnost všech materiálů

Společnost CAG spolupracuje pouze s prověřenými dodavateli z České republiky a západních zemí EU jako jsou Rakousko, Německo a Itálie. Zaručujeme Vám spolehlivost a zdravotní nezávadnost všech našich výrobků i jejich součástí a komponentů.

 1

 

PRO VÍCE INFORMACÍ A KATALOG DVEŘÍ NAVŠTIVTE

naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří,kování a podlahových krytin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.